Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Zastúpenie pre SR a ČR

Firma KOVOTYP získala zastúpenie kórejskej firmy HBL INC. pre Slovensko prostredníctvom sesterskej firmy ENPRAG s.r.o., ktorá má výhradné zastúpenie pre ČR už od roku 2017, avšak s presahom aj pre SR. Vďaka nadštandardnej podpore zo strany priameho výrobcu vám tak môžeme ponúknuť tie najlepšie ceny a služby spojené ako s distribúciou jednotlivých komponentov zn. Logiform, tak aj s konečnou montážou a umiestnením hotových aplikácií priamo na adrese klienta.

Kombináciou podpory priameho výrobcu s našou mnohoročnou skúseností nielen v oblasti Lean a možnosťou komplexných dodávok štandardného priemyselného nábytku a vybavenie vám tiež vždy zaistíme to najlepšie riešenie priamo na mieru. Vďaka minimálnym nákladom tak dosiahnete maximálnej efektivity všetkého výrobného procesu a vo výsledku potom aj zvýšenie konkurencieschopnosti znížením konečných cien. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis.

LETTER OF DISTRIBUTORSHIP

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.

+421 918 802796 | info@stihlavyroba.eu