Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

TPM - totálně produktivní údržba

TPM = Total Productive Maintenance. Účelem TPM je maximalizovat celkový výkon systémů. Celková - totálně produktivní údržba. Jedná se o soubor aktivit vedoucích k provozování strojního parku v optimálních podmínkách a udržení těchto podmínek. Cílem TPM je předcházet neplánovaným výpadkům výrobní technologie-strojů a to díky systému totální preventivní údržby, ve kterém jsou jasně definované role.

TPM se skládá ze samostatných programů:

  • samostatná údržba SÚ TPM
  • plánovaná údržba PÚ TPM
  • hladká přejímka HP TPM
  • trénink
  • zvyšování využití strojů
  • technické zlepšování strojů

tpm.png (62 KB)

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.

+421 918 802796 | info@stihlavyroba.eu