Teleskopický systém MayTec

Teleskopický systém firmy MayTec umožňuje konštrukciu lineárnych osí a manipulačných zariadení prostredníctvom niekoľkých málo dielov. Dobré klzné vlastnosti v spojení s nastaviteľnými veľkoplošnými doštičkami zaručujú vedenie s vysokou nosnosťou a bez vôle. Teleskopický systém sa vyznačuje vysokou flexibilitou a nosnosťou, respektíve zaťažiteľnosťou pri minimálnej vlastnej váhe. Modularita, jednoduchá montáž, minimálna údržba a odolnosť voči korózii sú spoločne so samozrejmou kompatibilitou s profilovým systémom MayTec zárukou optimálneho riešenia vašich aplikácií.

Teleskop_System_02_ff9701f53c.jpg (16 KB)

Výhody systému a príklady využitia:

  • výšková nastaviteľnosť konštrukcií
  • ľahká manipulácia
  • automobilový priemysel
  • potravinársky priemysel

Katalógy na stiahnutie:

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.