Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Konfigurátor Logiform

KONFIGURÁTOR LOGIFORM

STIAHNITE SI KONFIGURÁTOR ZADARMO A VYTVORTE SI VLASTNÝ NÁVRH

STIAHNUŤ

Pomocou voľne dostupného konfigurátoru Logiform výrazne zrýchlite proces navrhovania. Naviac si budete môcť sami vytvoriť presnú vizualizáciu konštrukcie ešte predtým, než začnete zostavovať.

CHCETE VEDIEŤ, AKO NA TO?

Zistite ako spustiť nástroj SketchUp a navrhnúť vlastnú konštrukciu z rúrkového systému

AKO STIAHNUŤ A NAINŠTALOVAŤ
AKO NAVRHNÚŤ SPÁDOVÝ REGÁL

 

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.

+421 918 802796 | info@stihlavyroba.eu