Ochranné oplotenie MayTec

V sortimente firmy MayTec nájdete aj profesionálne ochranné zabezpečovacie oplotenia a kryty. Táto oplotenie ponúkajú pri splnení všetkých bezpečnostných noriem vysokú flexibilitu a spoľahlivosť. Splnením záťažových testov (napr. náraz s hmotnosťou 100 kg pri rýchlosti 20 km / h - uvoľnenie energie 1600 joulov) patrí k schváleným systémom u mnohých automobilových koncernov, ktoré inak štandardne vyžadujú veľmi vysoké bezpečnostné parametre. Špeciálne hliníkové profily umožňujú použitie výplne tak z pletiva, ako aj z plošných elementov, ako sú polykarbonáty, plexiskla atď.

ochranné oplocení.jpg (16 KB)

 Možnosti využitia:

  • krytovanie strojov a liniek
  • zabezpečenia robotov
  • gumárenský priemysel
  • automobilový priemysel

Katalóg k stiahnutiu:

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.