Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Lean Riešenie

Ponúkame kompletnú škálu služieb, od návrhu riešenia a zavedenie štíhleho procesu až po možnosť montáže svojpomocne. Pozývame vás tiež navštíviť náš showroom.

Lean_Office

1. Riešenie na mieru

Navštívime vás, vyhodnotíme požiadavky a navrhneme riešenie na mieru. Ponúkame realizáciu vašej predstavy od návrhu až po inštaláciu. Sme pripravení dodať vám komplet Lean riešenie. Od regálových zostáv, pracovísk, až po vizualizáciu dokumentov.

2. Návrh riešenia a montáž svojpomocne

Pripravíme vám návrh na mieru, dodáme diely určené na montáž vlastnými silami.
Po vyhodnotení vašich požiadaviek a vypracovanie riešení na mieru vám dodáme diely a zostavy a produkty pre montáž svojpomocne. Dodáme vám výkresy zostáv a dielov pre montáž svojpomocne.

3. Montáž svojpomocne

Dodáme vám iba vami vybrané diely pre montáž vlastnými silami.

Lean_solutions.jpg (355 KB)

Náhľady zrealizovaných zákaziek:

Konstrukce z hliníkových profilů.jpg (92 KB)       Vizuální Management.jpg (115 KB)

Realizace z hliníkových profilů.jpg (116 KB)       Leanpost 3000.jpg (57 KB)

Řešení - vizuální management       Řešení - vizuální management

Multispace - vizuální management       Řešení - vizuální management

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.