Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Metoda KANBAN

KANBAN systém sloužící jako nástroj vyladění výroby a propojení jednotlivých procesů. Podstata koncepce kanban metody je založená na poskytnutí pouze těch komponent ze strany dodavatele, skladu nebo výroby, které jsou zapotřebí, v daném množství a v daném čase tak, aby neexistovaly žádné přebytečné inventáře.

Simple-kanban-board.jpg (559 KB)

Čeho bychom měli dosáhnout v konkrétních parametrech:

  • snížení zásob ve výrobě
  • redukce seřizovacích časů
  • zkrácení průběžných časů výroby
  • redukce potřeby ploch
  • snížení personálních nákladů
  • snížení nákladů na kvalitu    

 

Příklady produktů pro metodu Kanban, dodávané firmou SESA-SYSTEMS, specialistou pro štíhlou výrobu.

Kanban pořadač.jpg (247 KB)Kanban pořadače

 

 

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.

+421 918 802796 | info@stihlavyroba.eu