Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Hliníkový profilový systém MayTec

V roku 2016 sme sa stali systémovým partnerom nemeckej firmy MayTec Aluminium Systemtechnik GmbH, výrobcom a dodávateľom hliníkových stavebnicových profilových systémov pre Lean Manufacturing. Firma sídli na adrese Kopernikusstrasse 20, Dachau, odkaz na domovskej stránky firmy tu www.maytec.de.

hliníkové profily.jpg (58 KB)

Profilový systém MayTec

  • ponúkame komplexné hliníkový profilový systém
  • všetky konštrukčné stavebnicové profily môžu byť kombinované v každej požadovanej polohe navzájom
  • sortiment príslušenstva umožňuje funkčné a estetické riešenie pre mnoho rôznych aplikácií

Možnosti dodávky 
Univerzálny systém MayTec ponúka aj rôzne možnosti dodávok. Vyberte si z týchto variantov:

  • dodávka základných prvkov z katalógu
  • dodávka rezaných a opracovaných profilov pre vlastnú montáž
  • dodávka montovaných modulárnych jednotiek
  • dodávka a montáž zariadení priamo u vás

Manipulácia
Hliníkový stavebnicový profilový systém MayTec možno veľmi ľahko opracovávať a rýchlo inštalovať. Je flexibilný a modulárný, čo znamená, že môže byť ľahko upravený a je znovu použiteľný kdekoľvek. Tím našich odborníkov vám pomôže pri navrhovaní celkov zo systému MayTec šitých na mieru pre vaše jednotlivé aplikácie samozrejme s prihliadnutím na vami požadovaným rozmerom, zaťaženie a stabilite.

Katalogy ke stažení
PRODUKTOVÝ KATALÓG 2015 CZ [3,9 MB]
PRODUKTOVÝ KATALÓG 2015 DE [3,9 MB]
PRODUKTOVÝ KATALÓG 2015 GB [3,9 MB]

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.

+421 918 802796 | info@stihlavyroba.eu