Dopravníkový systém MayTec

Dopravníkový systém firmy MayTec umožňuje optimálne prispôsobenie k požadovanému zadaniu. Pásový materiál, typ pohonu a návrhy profilov je možné kombinovať všetkými spôsobmi tak, aby čo najlepšie vyhoveli nárokom zákazníka. Jednoduché ovládanie, spoľahlivá technológia a pevná konštrukcia zaručujú bezproblémové používanie a dlhú životnosť systému. Spoločne s veľkým množstvom normovaných rozmerov a tvarov sú k dispozícii aj špeciálne rozmery a tvary na zákazku. V ponuke sú okrem pásových dopravníkov aj dopravníky modulárne, kľukaté, lomené a dopravníky tvaru Z. Pre vlastnú montáž je možné dodať jednotlivé komponenty a zostavy vrátane zoznamu dielov a návodu na zostavenie.

Foerderband_System_01_b2149b79c8.jpg (11 KB)

Možnosti využitia: 

  • preprava pevných a sypkých materiálov
  • polohovanie
  • vertikálny a horizontálny transport
  • čisté prostredie
  • potravinársky priemysel

Katalógy na stiahnutie:

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.