Clean Room System MayTec

Firma MayTec rozširuje svoj sortiment aj o nové komponenty pre zvýšenie možnosti využitia jej profilového systému v tých oblastiach, kde platia vysoké požiadavky na sterilitu prostredia. Pokrytím oblastí v elektrotechnike, v optickom priemysle spolu s potravinárskym priemyslom a lekárskymi technologickými aplikáciami, môže byť MayTec profilový systém teraz využitý vo veľkom meradle. Hliníkový profilový systém MayTec umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž a pritom zaručuje najvyššiu stabilitu.

Reinraum_System_02_23f554b1e9.jpg (13 KB)

Využitie napríklad v týchto odboroch:

  • čisté priestory
  • elektrotechnický priemysel
  • potravinársky priemysel
  • lekárske aplikácie
  • farmaceutický priemysel
  • optický priemysel

Katalógy na stiahnutie:

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.