Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Letter of Distributorship

Vloženo: 21.02.2020

Firma KOVOTYP, s.r.o. má zastúpenie korejskej firmy HBL INC. pre Slovenskú republiku prostredníctvom sesterskej firmy ENPRAG už od roku 2017. Vďaka nadštandardnej podpore zo strany priameho výrobcu vám tak môžeme ponúknuť tie najlepšie ceny a služby spojené ako s distribúciou jednotlivých komponentov zn. Logiform, tak aj s konečnou montážou a umiestnením hotových aplikácií priamo na adrese klienta.

Kombináciou podpory priameho výrobcu s našou mnohoročnou skúseností nielen v oblasti Lean a možnosťou komplexných dodávok štandardného priemyselného nábytku a vybavenie vám tiež vždy zaistíme to najlepšie riešenie priamo na mieru. Vďaka minimálnym nákladom tak dosiahnete maximálnej efektivity všetkého výrobného procesu a vo výsledku potom aj zvýšenie konkurencieschopnosti znížením konečných cien. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis.

LETTER OF DISTRIBUTORSHIP

Prečo s nami spolupracovať

KOMPLEXNOSŤ

Navrhujeme a dodávame KOMPLETNE riešenie. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementáciu. Ponúkame produktové rady vyvinuté k zoštíhleniu a optimalizáciu pracovísk. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis.

Špecialisti v tíme

Preškolený personál a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitne odvedenej zákazky. Zodpovieme každý dotaz, všetko vysvetlíme a odporučíme najlepšie riešenie. Vyhotovíme vizualizáciu, vybavíme vás materiálmi.

 

SHOWROOM na 300 m²

Okrem bohatej ponuky Lean produktov vás pozývame zhliadnuť tiež široký sortiment kovového nábytku. V príjemnom prostredí našej vzorkovne sa môžete počas konzultácie osviežiť kávou, čajom či len minerálnou vodou.

LEAN PORADENSTVO

U nás máte možnosť realizovať vaše plány a projekty v spolupráci s odborníkmi a nechať sa inšpirovať. Navštívte náš showroom, budete prekvapení nekonečnými možnosťami a variabilitou našich výrobkov.

+421 918 802796 | info@stihlavyroba.eu